Σα. Ιαν 28th, 2023

Πρόγραμμα και διαιτητές (12-14/03/2022 – updated))

Κοινοποίηση >

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 12-14 Μαρτίου.
Volley League – Β’ Φάση – 3η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

Αγίου Θωμά Μαρούσι 16.00: Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟΠ Κηφισιάς

Διαιτητές: Φραγκάκης, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Τόλιος, Καπότης, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022

«Δ. Βικέλας» Ερμούπολη 17.30: ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ – ΑΟΝΣ Μίλων

Διαιτητές: Μουλά Λ., Ράντσιου, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Συρίγος, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Δευτέρα 14 Μαρτίου 2022

«Μ. Μερκούρη» Ρέντη 20.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΠΑΟΚ

Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Διαιτητής Challenge: Μυλωνάκης, Επόπτες: Γεωργιάδης Στ., Αρβανίτης, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Pre League Ανδρών – Γ’ Όμιλος – 9η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

Βαθέως Σάμου 20.00: ΑΣ Κέρκης Σάμου – ΑΟ Καλαμάτας 80

Διαιτητές: Βουδούρης, Πρέντζας, Γραμματεία: Βαρβάτε, Παρατηρητής: Περρής.

ΔΑΚ Πολίχνης 20.00: Πήγασος Πολίχνης – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Παπακοσμάς, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Pre League Ανδρών – Δ’ Όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

Ανδρέας Βαρίκας 15.00: ΓΣ Πανιώνιος – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

Διαιτητές: Βελώνης, Μαύρος., Γραμματεία: Ψάρρα, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Τ9 Κατερίνης 18.00: ΣΦΚ Πιερικός – ΑΟ Αιγιαλέων
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κατσιούλης, Γραμματεία: Ντόβα, Παρατηρητής: Θεμελής.

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022

«Στ. Καλαϊτζής» 18.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός – ΑΣ Άρης

Pre League Γυναικών – Γ’ Όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

Βριλησσίων 17.45: ΦΟ Βριλησσίων – Απόλλων Καλαμάτας

Διαιτητές: Κυριοπούλου, Βλάχος, Γραμματεία: Οικονόμου Δ., Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

«Στ. Βενέτης» Αιγάλεω 18.00: ΑΟ Αιγάλεω – ΖΑΟΝ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μενεσλής, Γραμματεία: Παπανικολάου, Παρατηρητής: Γεωργουλέας.

ΔΑΚ Πεύκων 18.00: ΑΣ Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Αβραμίδης, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Pre League Γυναικών – Δ’ Όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

Α’ Ηλιούπολης 18.00: ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΓΣ Άρτεμις

Διαιτητές: Κατερλή, Προκοπίου, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Παπαστάμος.

«Ανδρέας Βαρίκας» 18.00: ΓΣ Πανιώνιος – ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Μάλφας, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Γ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

Ολυμπιάδας 18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΑΣ Κόροιβος, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Πετούσης.

Σοφία Μπεφόν 18.00: ΑΟ Φλοίσβος – ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας, Διαιτητές: Γεωργάκη, Παπαχατζής.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Δ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

Αρχάνων 16.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Τραχαλάκη.

«Τ. Παπαγεωργίου» 18.30: ΑΟ Νέοι Βύρωνος – Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου, Διαιτητές: Χαμπιλού, Σπίγγου.

1ο Γυμν. Ρέντη 19.00: ΑΕ Αρμενίων – ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Τριανταφυλλόπουλος.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Γ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022
ΜΕΝΤ 20.30: Ένωση Τούμπας – ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Κουκουμάκας, Γιωγιού.ΚΑΠΠΑ 2000 20.30: ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπουκουβάλα.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Δ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022

ΑΣΑ Έβρος Σουφλίου – ΑΠΣ Φθία 3-0 (25-00, 25-00, 25-00)

«Μ. Παρασκευόπουλος» 16.00: ΜΓΣ Εθνικός – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Δήμου, Τονονίδης.

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022

«Ι. Λεμονίδης» 21.15: ΑΣ Ελπίς – ΑΕΝ Πανοράματος

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Γ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022
«Ν. Παξιμαδάς» 18.00: ΓΣ Πετρούπολης – ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Μεταξά, Καλούδας.
Α’ Αργυρούπολης 18.00: ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΟΦΑ Απολλώνιος, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Οικονομοπούλου.
Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Δ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

ΑΚ Γουδίου 17.00: ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Μαλλιάρα, Ρηγόπουλος.

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022

«Μ. Μερκούρη» 16.00: ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Κανδηλιεράκης, Αγγελίδης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Γ’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

«Μ. Παρασκευόπουλος» 18.00: ΓΣΓ Νίκη – ΜΑΣ Νέα Γενεά, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τονονίδης.

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022
ΕΑΚ Νεάπολης 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Μπατσίλα.Π.Ε.Α.Κ. Ιωαννίνων 20.00: ΑΣ Γιάννενα – Φιλαθλητικός Πρέβεζας

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Δ’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

«Μ. Παρασκευόπουλος» 15.00: ΑΣ Γαία Δράμας – ΑΣ Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Τονονίδης, Ιωαννίδης.

ΑΚ Κραχτίδη 17.00: ΑΣ Γαία Δράμας – ΑΣ Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστοπούλου.

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00: ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Χανός.

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022

ΔΑΚ Καλαμίτσας 17.00: ΑΟ Καβάλας – ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Κυριακίδης.

ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ