Πα. Φεβ 3rd, 2023

Πρόγραμμα και διαιτητές (25-28/03/2022)

Κοινοποίηση >

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 25-28 Μαρτίου.

Volley League – Β’ Φάση – 5η αγωνιστική
Παρασκευή 25 Μαρτίου 2022

«Μ. Μερκούρη» Ρέντη 19.15: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Ιωάννου, Ζαρμπίνης, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

«Δ. Βικέλας» Ερμούπολη 18.30: ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ – Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Ονόπας, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Συρίγος, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Δευτέρα 28 Μαρτίου 2022

«Κροίσος Πέρσης» Ν. Σμύρνη 16.00: ΑΟΝΣ Μίλων – ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σπίγγου, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Volley League Γυναικών – 26η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

«Μ. Μερκούρη» Ρέντη 19.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΕΚ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τσιτσικάς, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Καπουράνη.

ΔΑΚ Ευόσμου 19.00: ΑΠΣ Αίας – ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Δημητρίου, Παπαδόπουλος, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Κοτσικάρη, Τερζής, Γραμματεία: Ιωαννίδου.

Μίκρα 19.00: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Μαυρίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Σταυρίδης, Παπαδοπούλου, Γραμματεία: Πασπαλά.

«Α. Φώτσης» Ιλίσια 19.00: Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Μουλά Λ., Μαύρος, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κώτσιας, Σταυράτη, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Πρέντζας, Βελώνης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Θεοδοσίου, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Ιωάννου Μ..

«Γ. Γεννηματάς» Βούλα 19.00: ΑΣΠ Θέτις – ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μεταξά, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παυλάκης, Μουζακίτη, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

«Στ. Καλαϊτζής» Ν. Ερυθραία 19.00: ΑΟΝ Αμαζόνες – ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Νικάκης, Μάλφας, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Pre League Ανδρών – Γ’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022

Παραλίας 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 – ΑΕΚ
Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης, Γραμματεία: Βλαχούλη, Παρατηρητής: Τομαράς Μ..

ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – ΑΣ Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Κουτσούλας, Βασιλειάδης, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Δ., Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

«Νίκος Σαμαράς» Ορεστιάδα 18.00: ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Παπαχρήστου, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Pre League Ανδρών – Δ’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

«Α. Βαρίκας» Ν. Σμύρνη 18.00: ΓΣ Πανιώνιος – ΑΣ Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Οικονόμου Β., Γραμματεια: Ιωάννου Ε., Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Αιγίου 18.00: ΑΟ Αιγιαλέων – ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Μενεσλής, Χρηστίδης, Γραμματεία: Ματζουράνης, Παρατηρητής: Πετούσης.

Τ9 Κατερίνης 18.00: ΣΦΚ Πιερικός – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Σαρακινίδης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Pre League Γυναικών – Γ’ Όμιλος – 9η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

Βριλησσίων 18.00: ΦΟ Βριλησσίων – ΖΑΟΝ
Διαιτητές: Ράντσιου, Τόλιος, Γραμματεία: Τρίκκα, Παρατηρητής: Πολίτης.

ΔΑΚ Πεύκων 18.00: ΑΣ Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – ΑΟ Αιγάλεω
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δρανίτσας, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου, Παρατηρητής: Θεμελής.

Βότση 18.00: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Κουκουμάκας, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Pre League Γυναικών – Δ’ Όμιλος – 9η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

«Α. Βαρίκας» Ν. Σμύρνη 15.00: ΓΣ Πανιώνιος – ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Μαυρικίδου, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Τσακμάκη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Κορίνθου 15.00: ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Σπίνας, Κτενάς, Γραμματεία: Φίλης, Παρατηρητής: Δημάκης.

«Μ. Τσικίνας» 15.00: ΧΑΝΘ – ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Γιωγιού, Μαλακίδης, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Δ’ Όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

1ο Γυμν. Ρέντη 15.00: ΑΕ Αρμενίων – Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου, Διαιτητές: Γεωργάκη, Τουμπανάκης.

Νεάπολης Μυτιλήνης 15.00: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΣΦΑΜ Φοίβος, Διαιτητές: Προκοπίου, Κουκούτα.

«Τ. Παπαγεωργίου» Βύρωνα 15.00: ΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Ζαρμπίνης, Αρβανίτης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Δ’ Όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

Σουφλίου 18.00: ΑΣΑ Έβρος Σουφλίου – ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης.

«Μ. Παρασκευόπουλος» 18.00: ΜΓΣ Εθνικός – ΓΣ Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Τονονίδης, Γκοβάτσος.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Δ’ Όμιλος – 7η αγωνιστική

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022

Γουδίου 16.00: ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Κατερλή, Τσίτσικας Ν.

«Μ. Μερκούρη» Ρέθυμνο 16.00: ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Κουνδουράκη, Τραχαλάκη.

Λίντο 16.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Κόκκας, Κανδηλιεράκης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Γ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

ΔΑΚ Πρέβεζας 17.00: ΦΓΣ Πρέβεζας – ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Γεράνιος, Φλούδας.

ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 17.00: ΑΣ Γιάννενα – ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Αποστόλου.

ΕΑΚ Νεάπολης 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΜΑΣ Νέα Γενεά, Διαιτητές: Κακάτσιου, Μπατσίλα.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Δ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

1ο Γυμν. Λάρισας 17.00: ΕΑ Λαρίσης – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας.

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης – ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Λούμσι.

Αγριάς Βόλου 18.00: ΑΣ Αργώ Βόλου – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά.

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022

Κατσιμίδου 14.45: ΑΣ Ασκληπιός – ΑΣ Γαία Δράμας, Διαιτητές: Βήτας, Αθανασόπουλος.

ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ